Nóż Składany Mil-Tec Linka Krzesiwo Gwizdek

Składany nóż niemieckiej firmy Mil-Tec to akcesorium stworzone dla wszystkich fascynatów survivalu, a także ekstremalnych wypraw oraz militariów. Akcesorium można wykorzystywać w codziennym użytkowaniu, a solidna i ergonomiczna rękojeść doskonale leży w dłoni. Zablokowane blokadą Liner-block ostrze zapewnia bezpieczeństwo stosowania, a duży jelec chroni przed zsunięciem się dłoni na ostrze i umożliwia wstępne otwarcie noża przy pomocy palca wskazującego. Co więcej, obustronny kołek pozwala na ekspresową obsługę akcesorium kciukiem zarówno przez lewo-, jak i praworęcznych użytkowników.

Nóż Składany Mil-Tec Linka Krzesiwo Gwizdek
obrazek prezentujacy

Nóż Składany Mil-Tec Linka Krzesiwo - Specyfikacja

Nóż składany Mil-Tec linka krzesiwo gwizdek został wykonany z wysokiej jakości stali nierdzewnej CR13. Ponadto, w części grzbietowej posiada ryflowania oraz perforacje zmniejszające jego wagę. Powierzchnia akcesorium jest oksydowana, dzięki czemu możliwe staje się zniwelowanie refleksów świetlnych oraz dodatkowe zabezpieczenie przed korozją. Rękojeść została wykonana z aluminium z profilowanymi okładzinami ABS, co zwiększa komfort użytkowania noża. Długość ostrza wynosi 10 cm, natomiast rękojeści 12 cm.

Nóż Składany Mil-Tec Linka - gdzie kupić?

Planując zakup noża składanego marki Mil-Tech warto wejść na stronę sklepu internetowego zielonysklep.pl. Na stronie znajduje się szeroki wybór wysokogatunkowych produktów, wśród których można odnaleźć nóż składany linka krzesiwo gwizdek. To praktyczny i funkcjonalny produkt, który warto zabrać ze sobą na zaplanowaną wyprawę survivalową. W sklepie można również uzyskać odpowiedzi na wszelkie dotyczące akcesorium pytania, dzięki którym podjęcie decyzji stanie się zdecydowanie łatwiejsze.

Nóż Składany Mil-Tec - Cena

Dostępny na stronie zielonysklep.pl składany nóż niemieckiej firmy Mil-Tec posiada atrakcyjną cenę. Jej poziom nie nadwyręży nader budżetu żadnego klienta i jest w pełni adekwatny do jakości oferowanego akcesorium. Koszt noża linka krzesiwo gwizdek wynika z jego starannego wykonania, a także funkcjonalności, która pozwala na jego wykorzystywanie zarówno na co dzień, jak i w trakcie ekstremalnych wypraw na łono natury. Na stronie zielonysklep.pl można znaleźć wszelkie istotne dane dotyczące ceny, co pozwoli na dokonanie ostatecznego wyboru.

Nóż marki Mil-Tec to solidny, wytrzymały produkt, w który zaopatrzyłem się z polecenia kolegi. Potrzebowałem go przed wyjazdem na wyprawę z przyjaciółmi, którą organizujemy każdego roku latem. Nóż sprawdził się bardzo dobrze i na pewno posłuży mi przez długi czas.

Andrzej

Mil-Tec to niemiecka marka, którą ceną za jakość oferowanych produktów. Dlatego, gdy na stronie zielonysklep.pl znalazłem składany nóż linka krzesiwo gwizdek, wiedziałem, że musze go mieć w swojej kolekcji. Nie żałuję podjętej decyzji, a fachowa obsługa utwierdziła mnie w wyborze.

Aleksander

Nóż kupiłam dla mojego chłopaka, który jest fanem militariów. Arek był z niego bardzo zadowolony i od razu chciał dowiedzieć się, gdzie znalazłam jego wymarzone akcesorium. Z pewnością skorzystamy jeszcze z oferty strony zielonysklep.pl i polecimy ją kolegom Arka.

Eliza

Gdy tylko potrzebuję akcesoriów na kolejną wyprawę survivalową, od razy wchodze na stronę zielonysklep.pl. To wyjatkowe dla miłośników militariów miejsce, w którym zawsze znajdę produkty, których aktualnie potrzebuję. Polecam serdecznie zapoznać się z asortymentem sklepu

Jarosław